Kawiarnia (cukiernia) Ciachomania Cafe w Bochni

CIACHOMANIA CAFE

LOKALIZACJA
Ciachomania Cafe to najsłodsze miejsce w Bochni, zlokalizowane zaraz przy miejskim rynku. Nasz lokal mieści się w budynku Galerii Bocheńskiej. Charakteryzuje nas kameralny charakter, przyjazny wystrój i wspaniała atmosfera.

Ciachomania

KLIMAT

Już od wczesnych godzin porannych możecie cieszyć się u nas aromatem i smakiem kawy przygotowanej w profesjonalnym stylu przez naszych baristów. Spokojna muzyka, pyszne ciasta i desery, bogata karta menu sprawią, że z przyjemnością wrócicie do nas by delektować się smakiem naszych słodkości. Dbamy by w naszej kawiarni każdy mógł spotkać miłą i uśmiechniętą obsługę, która sprawi, że będzie czuł się jak u siebie.

NASZE MENU

Najważniejsi są dla nas klienci! Wszystkie nasze dania i słodkości cechuje naturalność i prostota, które w połączeniu z kreatywnością doboru składników, gwarantują unikalny smak. W naszej kawiarni wykorzystujemy świeże i sezonowe składniki. Dbamy o to by zagwarantować każdemu klientowi wysokiej jakości produkty. Nasze słodkości przygotowywane są na miejscu, a torty i ciasta pochodzą z renomowanej cukierni z bogatą tradycją. Gwarantuje to ich tradycyjny smak i sprawdzoną jakość. Ponadto, dla wszystkich wielbicieli zdrowego stylu życia przygotowaliśmy specjalną ofertę niskokalorycznych deserów, świeżo wyciskanych soków i pełnych witamin koktajli.

UDOGODNIENIA

Zadbaliśmy, abyście mogli cieszyć się smakami Ciachomania Cafe nie tylko w naszym lokalu. Przygotowaliśmy bogatą ofertę smakołyków – dostępnych na wynos. W naszej kawiarni możecie także zamówić torty okolicznościowe na wszelkie okazje. Przyjmujemy zamówienia na małe imprezy okolicznościowe, wszelkie warunki do uzgodnienia z naszą obsługą. Dla Waszej wygody w naszym lokalu dostępna jest darmowa sieć Wi-Fi, a także możliwość regulowania rachunku kartami płatniczymi.

Czekamy na Was w Ciachomaniacafe! Szykuje się pyszna zabawa!